Avrupa’da – Uzakdoğu’da- Türkiye’de

Dünya’nın her yerinde butik rehberlik hizmeti

VİP Gezi Hizmetlerimiz

VİP Yurt Dışı Rehberlik Hizmeti

YURT DIŞINDA VİP TUR REHBERLİĞİ HİZMETİ

Turistik gezileriniz için rehberlik hizmeti sunduğumuz gibi, yurt dışında yapacağınız İş gezilerinde de hem tercümanlık hemde rehberlik hizmeti sunmaktayız.

Yurt İçi Rehberlik Hizmeti

TURKİYE İÇİNDE VİP TUR REHBERLİĞİ HİZMETİ

VİP ve CİP hizmet anlayışı ile Türkiye’nin her yerinde tur rehberliği hizmeti. İstenirse Anadolu Turu, yada GAP turularında da yarıdımcı oluruz.

Tercümanlık Hizmeti

TÜM DİLLERDE HİZMET VERMETEYİZ

Yurt içinde sadece Almanca, İngilizce, Fransızca gibi çok bilinen dellerde değil Japonca, Çince gibi nadir diller dahil olmak üzeri tercümanlık hizmeti vermekteyiz.

VİP Istanbul Turist Rehberi

VİP İSTANBUL ŞEHİR TURU

İstanbul’un en bilinen turistik yerlerini, belki de bilinmeyen yerlerini gezmek istiyorsunuzdur. Yada şirketinize iş için gelmiş yabancı misafirinize kendi dilinde konuşan rehber ile gezdirmek istersiniz.

İsteklerinizle Uyumlu

Bir gezi esnasında keşke şurayı da görebilseydik diye düşündünüz mü? Gittiğiniz güzergaha yakın olsada acentelerden alınan grup seyahatlerende bu pek mümkün olmaz! Bizim VIP rehberlik hizmetimizde ise sadece size hizmet verildiği için programı istediğiniz gibi değiştirebilir, ekleme yada çıkartma yapabilirsiniz!

Kaliteli VIP Hizmet

Ailenizle, arkadaşlarınızla yada misafirlerinizle sadece size hizmet vermek için çalışıyoruz! Tercüman Rehberlerimiz en 5 yıllık rehberlik tecrübesine sahip ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar.
Çünkü: Siz memnun olmadan biz memnun olmayız!

Destek

Gezilerde, pasaport kontrol, taksi, yeme içme, yerel gelenekler, alış veriş, gezilecek yerler ve bir çok konuda size yardımcı oluyoruz!

Müşteri Memnuniyeti

Sizde Memnun müşterilerimizin arasınada yerinizi alın!
En iyi tercüman ve turist rehberliği hizmetini alın!

Bu sayfayı değerlendir!
[Total: 0 Average: 0]